AUTO Z OC LIKWIDACJA SZKÓD

KIEDY NALEŻY SIĘ DARMOWE AUTO ZASTĘPCZE:

  • Jesteś właścicielem pojazdu / przy współwłaścicielu potrzebna zgoda.
  • Jesteś poszkodowany, kolizja lub wypadek nie wydarzyła się z Twojej winy.
  • Szkoda komunikacyjna będzie likwidowana z OC sprawcy kolizji lub wypadku.
  • Na miejsce zdarzenia zostanie wezwana Policja lub masz spisane oświadczenie sprawcy kolizji drogowej.

Zgodnie z przepisami auto zastępcze należy się kierowcy w ramach OC sprawcy. Można nim jeździć na czas naprawy własnego auta lub do czasu wypłaty odszkodowania przez ubezpieczyciela, w przypadku szkody całkowitej);
W CAR4YOU wynajmiesz bezgotówkowo samochód zastępczy, a MY z kosztami rozliczymy się bezpośrednio z ubezpieczycielem sprawcy kolizji,
Koszta podstawienia pojazdu (inna miejscowość), także wliczane są do strat zaistniałej kolizji.
Samochód dostarczamy i udostępniamy bezgotówkowo wszystkie koszta przelewamy na ubezpieczyciela sprawcy kolizji. Kwota ta nie jest odliczana, od żadnych należących się odszkodowań za samochód i poniesione straty lub obrażenia.

 

***Gwarantujemy, iż Twoje odszkodowanie nie będzie pomniejszone o wynajem auta zastępczego ***

 

Gwarancja niezmienności wysokości Twojego odszkodowania – darmowe auto zastępcze z oc sprawcy – darmowy samochód bus zastępczy z oc sprawcy: Koszalin, Gryfice, Kamień Pomorski, Kołobrzeg, Nowogard, Trzebiatów, Świdwin, Białogard.

 

Zgłoś się do nas po darmowe auto zastępcze z OC sprawcy, jeśli miałeś kolizję na terenie Koszalina, Białogardu, Kołobrzegu, Gryfic, Nowogardu lub Kamienia Pomorskiego. Możesz liczyć także na bus zastępczy, jeśli potrzebujesz większego auta.

Back to top
Translate »